Banyoda Yaz Esintisi

Evin her köşesine yenilik katarken oldukça cömert davranırken, söz konusu banyolara geldiğinde tadilat ve yeniliklerden kaçınıyoruz. Yüksek maliyet korkusu ve oluşacak ekstra iş yükü çoğumuzu dekorasyonla ilgili yenilikleri yapmaktan alıkoymaktadır. Halbuki gün içerisinde sıklıkla zaman geçirdiğimiz banyolarımıza yapacağımız küçük dokunuşlar hem yaşam enerjimizi hem de güne iyi başlamamızı sağlayacaktır. Güne başlarken yeşile boyanmış duvarları ve sarı tonlarda detaylarla, süslenmiş bir banyoda güne merhaba diyebilmek yüzünüzün gülmesine ve sevdiklerinize kocaman günaydın demenize olanak sağlayacaktır.

Banyonuzda kullanacağınız rengarenk duş perdesi ile banyonuza gökküşağı esintisi verebilirsiniz. Renkli boyalar ile duvarlarınızı boyamaktan hiç çekinmeyin, cesur dokunuşlarla renklerin ruhunuza yeni dokunuşlar eklemesine izin verin. Duvarlarınızı sarı renk tonlarında ve fıstık yeşilinde boyayarak banyonuzda radikal değişimlere imza atın.  Uygun fiyatlı renkli banyo aksesuarları ile banyonuzun her köşesinden adeta bir kır çiçeği yeşertebilirsiniz.

Eğer renkli tonlardan pek hoşlanmıyorsanız kendi dünyanıza yönelik bir yaz esintisini banyonuzda oluşturabilirsiniz. Füme ve koyu mavi tonlarında boyanmış duvarlarla kullanabileceğiniz beyaz banyo aksesuarları ile siz de kendinize hitap eden bir banyo yaz esintisi oluşturabilirsiniz. Banyonuzdaki yaz esintisine güzel kokular da ekleyerek yaz mevsiminin cıvıltısını banyonuzun her köşesinde yaşatabilirsiniz. Yaz mevsimi için üretilen oda kokuları ve kır çiçeği parfümlü deterjanlar banyonuza istediğiniz yaz esintisini oluşturmanızda büyük kolaylık sağlayacaklardır.

Etiketler:, , ,