Banyonuzda Kahverengi Esintisi

Kahverengi, banyo dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen bir renk olmasa da, yeni modern yapıların banyolarında sıklıkla tercih edilen bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Kahverengi rengin bilincinizde uyandırdığı şıklık ve ahşaba aitlik duygusu banyonuza etkili bir hava katacaktır. Kahverengi renk ile banyonuzu modern bir şekilde düzenleyebilir, konuklarınızın üzerinde şık ve görkemli bir algı yaratabilirsiniz.

Kahverengi tonlarının hakim olduğu banyonuzun zemininde düz beyaz fayansları kullanarak renk oranını dengeleyebilirsiniz. Ahşap görünümlü aksesuarlar ve ahşap kaplamalar, fayanslar dışında banyonuzda uygulayabileceğiniz dekoratif fikirler arasında yer almaktadır. Banyo zeminlerinde banyolar için üretilen suya dayanıklı parke ve yer kaplamalarını tercih etmek0 banyonuzun kullanılabilirliğini arttıracaktır.

Kahverenginin tonları arasında bulunan çikolata, koyu kahve ve açık kahve gibi tonlar ev sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mor rengin tonları ile kahverenginin tonlarını banyonuzda birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca, kırmızı ve bakır renkler de banyonuzda kahverengi ile uyum sağlayabilecek renkler olarak öne çıkmaktadır. Banyo aksesuarlarında kullanabileceğiniz farklı renk seçenekleri kahverengiyle dekore edillmiş banyonuza canlılık katacaktır.

Kahverengi ile birlikte kullanabileceğiniz renklerden olan lavanta, turkuaz ve uçuk mavi gibi renkleri banyo aksesuaru seçiminde tercih edebilirsiniz. Sabunluk, havlu, deterjan kutusu gibi aksesuarları alırken lavanta, turkaz, uçuk mavi gibi farklı tonlarda olanlara öncelik verebilirsiniz. Banyo duvar döşemelerinde kahve tonlarını kullanmak banyonuzu olduğundan daha dar gösterebilir. Bu durumda, kahverengi ile dekore ettiğiniz banyonuzu geniş göstermek için aydınlatmalarla banyonuzu ferahlatabilirsiniz.

Etiketler:, , ,