Dağınık Banyolara Çözümler

Düzenli ve planlı bir yaşam, insan yaşantısının ömrünü arttıracağı gibi yaşam alanlarınızın da enerjisini yükseltecektir. Gün içinde sıkça kullanılan banyonuzun düzeni, güne iyi başlamanız veya rahat bir uyku çekebilmeniz için çok önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Evimizin diğer alanlarında olduğu gibi, banyolarımızda da çeşitli küçük dokunuşlar ve pratik çözümlerle daha düzenli alanlar açabiliriz. Gelin bu adımları beraber inleceleyelim!

Boş duvarlara raf: Boş duvarlarınızı değerlendirin ve bambu rengi tonlarında raflarla banyonuza ek katlama alanları açın.

Depolamanın fazlası olmaz: Banyonuza satın alabileceğiniz küçük banyo dolapları ile banyonuzda sıklıkla kullandığınız eşyaları buraya yerleştirin. Havlular için açık raf kullanın.

Havlu demek dağınıklık demek: Havlularınız banyonuzda en çok kullanılan eşyalardır. Banyo havlularınızı kolay erişebilir ve açık raflarda bulundurun. Mümkünse iki kattan fazla havlu katlamayın.

Aksesuarlar kaybolmasın: Banyo da irili ufaklı eşyalarınızı barındırabileceğiniz küçük kutular bulundurun. Duştan önce yüzüğünüzü veya diğer değer eşyalarınızı bu kutulara koyabilirsiniz.

Çamaşır makinesi: Çamaşır makineniz eğer banyonuzda bulunuyorsa üzerine kestirebileceğiniz ahşap bir kaplama ile çamaşır makinanızın yüzeyinden ek raf olarak faydalanın. Bu rafa kırılabilecek ve çabuk hareket edebilecek eşyaları yerleştirmeyin.

Aydınlatma: Aydınlatmayı yüksek watt’larda tercih edin. Aynada geçireceğiniz vakitlerde ışığa çok ihtiyacınız olacak.

Etiketler:, , , , , ,