Evde SPA Keyfi

Rahatlık…

Huzur…

Güzel kokular…

Mutluluk veren müzikler…

Hamam kültürünün geçmişi binlerce yıl öncesine dayanırken ne yazık ki sağlık kaynağı olan hamam keyfini henüz tam anlamıyla evlerimizin banyolarına taşıyamamış durumdayız. Sağlık ve huzur için gerekli olanların başında yer alan sıcak buhar banyosu ve hamam kültürü birçok ülkenin banyo kültüründe yerini almaktadır. Sıcak mermerlerin üzerinde gerçekleştireceğiniz banyo keyfi ile vücudunuzu rahatlatabilir ve SPA keyfi ile köpüklü banyolarla cildinize peeling yapıp, sağlık dokunuşları gerçekleştirebilirsiniz.

Hamam kültürünü uygulamakta geç kalmış olsak da, uygun maliyetlerle evimizdeki banyolarımızı yeniden dekore edebilir ve kendi hamam ve SPA’larımızı tasarlayabiliriz. Kendi SPA’nızı oluşturmaktan ve cesur adımlar atmaktan korkmayın, uygun fiyatlara sunulan SPA buhar banyolu kabinler sağlığınız için akıllıca seçimler olacaktır. Buharın verdiği sağlık ile cildinizi daha genç hale getirebilir ve hastalıklardan korunabilirsiniz.

Daha verimli bir gün geçirmenize olanak sağlayacak harcamalar yapmaktan kaçınmayın. Köpük banyoları, peeling, buhar banyosu hayatınızı daha mutlu bir hale getirir. SPA keyfinden mahrum kalmamak için banyonuzu tadilat ettirirken gereksiz harcamalardan kaçının ve sağlığınıza yatırım yapın.  SPA keyfinden sonra ılık bir duş ile vücudunuzun tansiyon dengesini ayarlayın ve daha çok rahatlayın. Banyonuzun bir köşesinde oluşturacağınız sağlık köşesi ile SPA keyfinden sonra kendinize vakit ayırın. Banyodaki keyfinizi sürdürmek için ıslak ve kuru havlulularınız için ayrı ayrı bölümler oluşturun.

Etiketler:, , , , ,