Hayalinizdeki Banyoyu Tasarlayın

Banyolar genellikle ev alırken veya ev dizaynı yapılırken en son düşünülen ama evde en çok zaman geçirilen alanların başında gelmektedir. Güne başlarken ve gece yatağa girmeden önce kullandığınız bu en özel alanınızı yaşamınıza göre dizayn etmek sizin en doğal hakkınız. Banyonuzu oluştururken öncelikli olarak evdeki hane halkının sayısını düşünerek hareket etmeli ve ilgi alanlarınıza göre bir dizayn şablonu oluşturmalısınız.

Teknolojik banyo – Sensörlü musluklar: Sizin için zaman çok değerli ise ve işinize çoğu zaman geç kalıyorsanız teknolojik bir banyo seçimi tam size göre olacaktır. Sensörlü olarak kullanabileceğiniz musluk, sabunluk ve havluluk hızlı yaşam alanınıza kesin çözüm sunacaktır.

Vintage banyo – Modern klasikler: Vintage tarzda banyo mobilyaları, bornoz ve havlu takımları ile banyonuzun detaylarını tüm zamanların tadı ile renklendirebilirsiniz. Banyonuzda vakit geçirmeyi ve dekorasyonu seviyorsanız, ruhunuza da enerji katacak bu dekorasyon önerisi tam sizin için. Vintage musluk başları, eski klasik tarz fayans döşemeleri size çokça yardımcı olacaktır.

Hamam/SPA – Evinizin en sağlıklı köşesi: Evinde rahatlamak isteyen herkesin tercih edebileceği banyo SPA/Hamam seçeneği ile banyonuzun bir bölümüne inşa edebileceğiniz camdan bir oda ile kendi hamamınızı inşa edebilir ve vücudunuzun ihtiyacı olan buhar temizliğini istediğiniz her an gerçekleştirebilirsiniz.

Çok işlevli – Aile boyu: Geniş bir aileniz var ise mutlaka banyonuz da geniş olmalı. Aynı anda duş ve banyo yapılabilecek büyüklükte bir banyo ile kapıda sıra olmadan tüm aile bireyleri kişisel temizliklerini yapabilirler. Üstelik herkese özel ayırabileceğiniz banyo dolapları ile isteyen herkes kendi havlu ve bornoz takımının yanısıra kendi kişisel temizlik malzemelerini muhafa edebilir.

Etiketler:, , , , , ,