Renk Uyumuyla Güzelleşen Banyolar

Banyolarda uygulanan tasarımlarda renk seçimi çoğunlukla uzun vakitler almaktadır. Hijyeni ve temizliği temsil ettiği için çoğu banyoda öncelikli olarak beyaz ya da beyaza yakın olan renkler tercih ediliyor. Farklı renk kombinasyonları ile banyonuzu daha şık ve alımlı bir hale getirebilirsiniz. Renk seçenekleri için kararsız kalıyorsanız, sizlere sunacağımız kombinasyon önerilerileri ile banyonuzun renklerini daha kolay seçebilirsiniz.

Beyaz ve gri rengin mükemmel uyumuna ek olarak dekorasyonda yer vereceğiniz pembe tonları ile banyonuza rahatlatıcı bir hava katabilirsiniz. Aksesuar tercihlerinizi pembe ve yakın tonlardaki pastel renklerden yana kullanarak, beyaz – gri renk dengesini oluşturabilirsiniz. Beyaz fayans döşemeleri ve gri duvarlar banyonuzda harika duracaktır. Pembe ve gri renklerle birlikte tercih edebileceğiniz kırmızı renk seçeneği ile banyonuza daha dinamik bir hava katabilirsiniz. Kırmızı rengin yoğunluğu nedeniyle bu rengi kullanırken çok dikkatli olmalısınız.

Mavi tonları banyolarda temizliği ve hijyeni temsil ettiğinden sıklıkla tüketicilerin tercih ettiği renkler arasındadır. Açık mavi renkler banyonuza ferah ve hijyenik bir görüntü katabilir; ama daha çok mavi renk kullanmak banyonuzu soğuk göstereceğinden kahverengi ve beyaz renklerle mavi tonları banyonuzda kontrol edebilirsiniz.

Mor renk zor tercih edilen ama doğru kullanıldığında harikalar yaratabilen bir renk seçeneğidir. Banyoda kullanılacak mor renk zenginliği ve ihtişamı temsil edecektir. Mor rengin fazla kullanımını engellemek için siyah rengi tercih edebilir ve mor rengi beyaz tonlarla dengeleyebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , ,