Stil Sahibi Banyolar

Banyonuzun dekorunu değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız, küçük dokunuşlarla banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz. Birazcık emek ve yapacağınız küçük banyo alışverişi, banyonuzda kendi stilinizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kendi stilinizi banyoya yansıtmadan önce birkaç dekorasyon dergisine göz atmak, size yaratıcı ve uygulanabilir fikirler vermeye yardımcı olacaktır.

Banyoda Renk Uyumu: Banyonuzdaki renk uyumu banyonuzun karakterini oluşturur. Öncelikli olarak seçtiğiniz rengi uygulayıp uygulayamayacağınızı belirleyin ve akabinde düşük maliyetlerle yapabileceğiniz harcamaları listeleyin.

Banyolara Minimalist Dokunuşlar: Küçük her zaman şıktır. Banyonuzun stil sahibi olması için yapacağınız alışverişte, öncelikli tercihinizi renk uyumuna, sonrasında ise küçük aksesuarlara yoğunlaştırın. Banyo köşelerinizi boş bırakmak banyonuzu daha ferah göstercektir, eşyalarınızı ve yeni alacağınız aksesuarları duvarlarınıza göre şekillendirin.

Banyoda Duşakabin mi Duş Perdesi mi: Çoğu banyoda kullanılan eski sitil duşakabinler banyonun tüm havasını bozarken kullanışlılık açısından da banyo perdesinden geri kalabilmektedir. Eğer duşakabininizi yenileme imkanınız yoksa duş perdesi sizin için daha uygun bir alternatif olabilir. Zevkinize uygun bir duş perdesi banyonuza şık bir detay kazandırırken, renk uyumu konusunda da stilinizi yansıtmakda size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Banyoda Ayna Kullanmak: Boy boy ve çeşit çeşit aynalar banyonuzu olduğundan daha şık gösterecektir. Banyonuzda ayna kullanmaktan korkmayın. Aynaların ışığı yansıtması, banyonuza daha aydınlık bir görünüm verecektir.

Banyo Terlikleri: Ne kadar ihtiyaç gibi görünse de banyoda terlik kullanılmasından kaçının. Hijyenik açıdan da riskli olan terlik kullanımını alternatif çözümlerle değiştirmeye çalışın.

Etiketler:, , , , , ,