UNICERA Seramik ve Banyo Fuarı 24-28 Şubat 2015’te

Tüyap tarafından organize edilen UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 24-28 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) işbirliğiyle düzenlenen UNICERA, geniş ürün yelpazesi ile katılımcı ve ziyaretçilerini buluşturmayı hedefliyor.

Bu sene 27.si düzenlenen ve kendi sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, her yıl olduğu gibi bu sene de banyo ve mutfak sektöründeki yenilikleri sektörün profesyonelleri ve son kullanıcılarıyla paylaşacak.

UNICERA’nın zengin ürün çeşitliliği içerisinde bu yıl, mimarlar ve iç mimarlar tarafından büyük metrajlı projelerde sağlamlığın, dayanıklılığın, tasarımın ve prestijin sembolü olarak tercih edilen porselen karoların geniş yer bulması bekleniyor. Özellikle mimarlar ve iç mimarlar tarafından büyük metrajlı projelerde sağlamlığın, dayanıklılığın, tasarımın ve prestijin sembolü olarak zemin ve duvar kaplamalarında tercih edilen porselen karoların, UNICERA’nın ilham veren zengin ürün çeşitliliği içerisinde yılın öne çıkan ürün gruplarından biri olması bekleniyor.

Katılımcı ve ziyaretçilerini 11 salon 98.000 m2 kapalı sergileme alanında buluşturmayı hedefleyen UNICERA; seramik, granit, mermer, doğal taş, mozaik, vitrifiye ürünler, armatür, küvet, jakuzi, duş kabin, banyo mobilyaları ve aksesuarları, havlupan ve dekoratif radyatörler, sauna ve hamam ekipmanları, seramik işleme teknolojileri, mutfak mobilyaları ve tamamlayıcı ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

UNICERA, Seramik makineleri, makine yedek parçaları, yan sanayi ürünleri, hammaddeler ve kimyasallar ile kapsamına CERAMICTECH Seramik İşleme Teknolojileri özel bölümünü de ekledi.

Ziyaret Saatleri: 24-28 Şubat 2015 – 10.00 / 19.00

Ulaşım: Atatürk Kültür Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsleri İskelesi Otoparkı, Bostancı Deniz Otobüsleri İskelesi Otoparkı, Atatürk Hava Limanı İç ve Dış Hatlar Geliş Terminali Önü ve Sabiha Gökçen Hava Limanı İç ve Dış Hatlar Geliş Terminali önünden TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne fuar süresince ücretsiz servisler olacaktır.

Etiketler:, , , , , , ,