Vintage Armatürler

Banyonuzun klasik görüntüsü sizi sıkmaya başladıysa artık banyonuza küçük dokunuşlar uygulamanızın vakti gelmiş demektir. Banyonuzun dekorunu değiştirmek için tercih edebileceğiniz dekorasyon seçeneklerinden biri de armatürlerin değiştirilmesidir. Armatürlere ek olarak, tercih edeceğiniz yeni banyo dolaplarıyla banyonuza gençlik aşısı uygulayabilir ya da şık ve sıcak vintage tarz yer döşemeleri ile banyonuzun imajını tamamen değiştirebilirsiniz. Küçük büyük demeden bütün banyolarda tercih edilebilen vintage akseuarlar banyonuzun görüntüsünü tamamen değiştirebilir.

Farklı bir atmosfer yaratmak için tercih edebileceğiniz vintage armatürleri herhangi bir eskici mağazasından veya antika dükkanlarından kolaylıkla edinebilirsiniz. Banyolar için aksesuar üreten firmaların da ürettiği vintage görünümlü banyo aksesuarları banyo dekorasyonunuz için iyi bir seçim olabilir. Vintage tarz dekorasyon değişikliklerinde öncelikli olarak armatürlere veya lavoba ürünlerine yer verilmesi yaptığınız değişiklerin daha çok göze çarpmasını sağlayacaktır.

Vintage aksesuarları ve vintage armatürleri banyonuzun renkerine göre konumlandırabilirsiniz. Beyaz ahşap banyo mobilyalarını bronz armatürlerle tamamlayabilirsiniz. Modern tarzda dizayn edilen bir banyoya uygulayacağınız vintage aksesuarlar kendini fazla gösteremeyebilir, vintage aynalar ve klasik tasarımdaki aydınlatma çözümleri vintage armatürlerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Pirinç ürünler de vintage aksesuarlar gibi sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer banyo aksesuarlarınızı çini desenli fayanslardan, şamdan apliklerden ve eski tip vintage tarz lavabolardan tercih edebilirsiniz. Vintage ürünlerin kolaylıkla uyum sağladığı mermer döşemeler birçok banyoda tercih edilmektedir. Mermerin zahmetli iş gücünden çekinen kullanıcılar mermer görünümlü duvar ve yer döşemelerini tercih edebilirler.

Etiketler:, , , , , , , , ,